2019 Yılına Damga Vuran Dekorasyon Önerileri

Günlük hayatın ihtiyaçlarına odaklanan dekorasyon fikirleri; zevk, bütçe ve fonksiyonel özellikler göz önünde tutularak şekillenebilir. Pratik kullanım alanlarının ön plana çıktığı 2019 dekorasyon önerileri eşliğinde siz de hayalini kurduğunuz mekanların gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Göz Dolduran Çalışma Ortamları

Kişisel zevk ve tercihlerin yanı sıra yapılan işin dinamik ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanması gereken ofis dekorasyon malzemeleri, koşullara uygun ve kurumsal kimlik göz önünde tutularak seçilmelidir. Klasik ve sıkıcı mobilyalardan uzak modüler ve renkli seçenekler, çalışanlar üzerinde de motivasyonun olumlu yönde etkilenmesinde yardımcıdır. İhtiyaca uygun olarak seçilecek aksesuarların günlük hayatı kolaylaştıracak özelliklere sahip olması dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında sayılabilir.

2019 Dekorasyon Önerileri
2019 Dekorasyon Önerileri

Mobilya Tasarımında 2019 Trendleri

Moda dünyası gibi her sene değişen renk ve modellere sahip olan ev dekorasyon trendleri, yaşam alanlarının benzersiz özelliklere sahip olmasına destek verir. Doğallık arayışının tavan yaptığı günümüzde mobilya tercihlerinde renk kadar kullanılan malzeme de tercihler üzerinde etkili hale gelmiştir. 
            * Ahşap
            * Cam ve
            * Taş gibi geleneksel malzemelerle uyum içinde kullanılan yeni nesil tercihler, ortaya yaratıcı, uzun ömürlü, sağlam ve fonksiyonel mobilyalar çıkmasını sağlamıştır.

Bahçe ve Teraslar İçin İlham Veren Fikirler

Doğal hayata olan özlemin bir nebze olsun giderilmesi için fayda sağlayan teras ve bahçe dekorasyonu yaratıcı fikirlerden esinlenerek keyifli yaşam alanları yaratılabilir. Yılın 365 günü kullanım için uygun olarak tasarlanacak kış bahçelerinde, huzur verecek bir atmosfer için bitkiler ve doğal renklerden ilham alınabilir. Modern, Akdeniz veya Japon bahçelerinden esinlenerek hazırlanacak dekorasyon seçenekleri;
            * Alan kazandıran masa ve sandalye takımları veya
            * Kullanılmadığında katlanabilen mobilyalarla kalabalık grupların bir arada vakit geçirmesi için uygun hale getirilebilir.

Modern Zamanların Ev Algısı Değişiyor!​​​

Modern zamanların ev algısı değiştikçe tercih edilir olan villalar, kişiye özel sosyal mekanlarıyla dikkat çeker. Doğayla iç içe geçmiş bir villa dekorasyonu kurgularken, minimalist alternatifler devreye sokulabilir. Risksiz bir şıklığın hakim olduğu, şehrin içinde ancak şehirden uzak izlenimi veren villalarda, keyifli ortamlar yaratabilmek için; büyük alanlar bölünebilir, doğal malzemelerden yardım alınabilir ve seçilen mobilyaya uygun aksesuarlarla zengin bir görünüm elde edilebilir. 

2019 Dekorasyon Önerileri
2019 Dekorasyon Önerileri

Bir cevap yazın